O Hotelu

Elegancki hotel, który sprawdza się doskonale jako destynacja wypoczynkowa oraz miejsce do organizacji spotkań biznesowych.

Profesjonalna obsługa, przestronne, w pełni wyposażone pokoje, stylowa restauracja to tylko kilka z wielu wyjątkowych atrakcji, które oferuje nasz obiekt, a które sprawią, że każdy rodzaj pobytu będzie przyjemnością.

Hotel posiada 38 komfortowych pokoi z których 23 są klimatyzowane, a w nich: telewizja satelitarna, biurko i lodówka. Jeśli masz problem z poruszaniem się możesz skorzystać z windy. System monitoringu rozmieszczony w całym obiekcie sprawi, że poczujesz się bezpiecznie, a Twój pojazd będzie stale pod okiem kamery.

Kawa na świeżym powietrzu przy szumie wody… nie ma sprawy. Możesz zrelaksować się lub popracować poza budynkiem.

Dbamy o środowisko. Nasz obiekt w trosce o środowisko naturalne wykorzystuje instalacje fotowoltaiczne i solarne, aby zmniejszyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

pokoje

Pokój 2-osobowy TW CL

Pokój 2-osobowy TW Standard

Pokój z oddzielnymi łóżkami dla dwóch osób. Dbamy o to aby nasze pokoje były czyste, materace komfortowe, a pościel nowa. Pokoje są sukcesywnie ozonowane.

Pokój 2-osobowy Comfort CL

Pokój z łożem małżeńskim dla dwóch osób. Dbamy o to aby nasze pokoje były czyste, materace komfortowe, a pościel nowa. Pokoje są regularnie ozonowane.

Pokój 2-osobowy DBL Standard

Pokój 2-osobowy DBL Standard +

Pokój 2-osobowy Deluxe

Łoże małżeńskie, przestronne wnętrze i wanna. Tak, to jest pokój komfort. Dbamy o to aby nasze pokoje były czyste, materace komfortowe, a pościel nowa. Pokoje są sukcesywnie ozonowane.

Pokój 2-osobowy Exlusive

Biurko do pracy, sofa do odpoczynku, łoże małżeńskie do... spania. Nasze pokoje typu Exlusive spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dbamy o to aby nasze pokoje były czyste, materace komfortowe, a pościel nowa. Pokoje są sukcesywnie ozonowane.

Pokój 3-osobowy

Trzy pojedyncze łóżka, dwa pomieszczenia, dwa telewizory z dostępem do internetu, łazienka. To jest pokój dla trzech osób. Dbamy o to aby nasze pokoje były czyste, materace komfortowe, a pościel nowa. Pokoje są sukcesywnie ozonowane.

Pokój 3-osobowy z łożem małżeńskim

Łoże małżeńskie oraz niezależne łóżko dla trzeciej osoby z możliwością dostawienia składanego łóżka dla czwartej osoby. Telewizor z dostępem dointernetu, łazienka. To jest pokój dla trzech osób z dostawką. Dbamy o to aby nasze pokojebyły czyste, materace komfortowe, a pościel nowa. Pokoje są sukcesywnie ozonowane.

Apartament 4-osobowy

Łoże małżeńskie, dwa niezależne łóżka, telewizja satelitarna, a to wszystko w 4 pomieszczeniach z łazienką. Nasz apartament czteroosobowy. Dbamy o to aby nasze pokoje były czyste, materace komfortowe, a pościel nowa. Pokoje są sukcesywnie ozonowane.

Pokój 2-osobowy TW Budget