Hotel Red oferuje 36 komfortowo wyposażonych pokoi oraz apartamenty w których znajduje się klimatyzacja, zabezpieczenie przeciwhałasowe, telewizja satelitarna, biurko oraz nowoczesny system zarządzania zamkami. Wszystkie pokoje posiadają darmowy dostęp do Internetu oraz telewizory LCD. W każdym pokoju znajduje się lodówka oraz zestaw powitalny wraz z czajnikiem, w niektórych pokojach są zainstalowane sejfy.

Duży nacisk położyliśmy na wystrój łazienek wyposażonych w wanny i/lub kabiny prysznicowe.

Zadbaliśmy również o szczególną funkcjonalność pokoi. Dzięki temu możesz indywidualnie sterować klimatyzacją, obejrzeć interesujący film, dzięki w pełni zintegrowanemu zestawowi telewizyjnemu, wyposażonemu w wiele kanałów z różnych krajów. Niektóre z telewizorów posiadają dostęp do Internetu.

pokoje

Pokój 2-osobowy TW Standard

Pokój z oddzielnymi łóżkami dla dwóch osób. Dbamy o to aby nasze pokoje były czyste, materace komfortowe, a pościel nowa. Pokoje są sukcesywnie ozonowane.

Pokój 2-osobowy Comfort CL

Pokój z łożem małżeńskim dla dwóch osób. Dbamy o to aby nasze pokoje były czyste, materace komfortowe, a pościel nowa. Pokoje są regularnie ozonowane.

Pokój 2-osobowy DBL Standard

Pokój 2-osobowy DBL Standard +

Pokój 2-osobowy Deluxe

Łoże małżeńskie, przestronne wnętrze i wanna. Tak, to jest pokój komfort. Dbamy o to aby nasze pokoje były czyste, materace komfortowe, a pościel nowa. Pokoje są sukcesywnie ozonowane.

Pokój 2-osobowy Exlusive

Biurko do pracy, sofa do odpoczynku, łoże małżeńskie do... spania. Nasze pokoje typu Exlusive spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dbamy o to aby nasze pokoje były czyste, materace komfortowe, a pościel nowa. Pokoje są sukcesywnie ozonowane.

Pokój 3-osobowy

Trzy pojedyncze łóżka, dwa pomieszczenia, dwa telewizory z dostępem do internetu, łazienka. To jest pokój dla trzech osób. Dbamy o to aby nasze pokoje były czyste, materace komfortowe, a pościel nowa. Pokoje są sukcesywnie ozonowane.

Pokój 3-osobowy z łożem małżeńskim

Łoże małżeńskie oraz niezależne łóżko dla trzeciej osoby z możliwością dostawienia składanego łóżka dla czwartej osoby. Telewizor z dostępem dointernetu, łazienka. To jest pokój dla trzech osób z dostawką. Dbamy o to aby nasze pokojebyły czyste, materace komfortowe, a pościel nowa. Pokoje są sukcesywnie ozonowane.

Apartament 4-osobowy

Łoże małżeńskie, dwa niezależne łóżka, telewizja satelitarna, a to wszystko w 4 pomieszczeniach z łazienką. Nasz apartament czteroosobowy. Dbamy o to aby nasze pokoje były czyste, materace komfortowe, a pościel nowa. Pokoje są sukcesywnie ozonowane.

Pokój 2-osobowy TW Budget