Szanowni Goście,

 

W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie Państwa i naszego personelu oraz zgodnie z regulacjami rządowymi pragniemy poinformować o zmianach, które zostały wprowadzone w naszym hotelu:

 

W miejscach publicznych:

Prosimy o zachowanie 2 metrowego dystansu.

W najczęściej używanych punktach zostały rozmieszczone środki odkażające, zaś w sklepiku hotelowym do nabycia są jednorazowe maseczki i rękawiczki.

Używanie maseczek na terenie obiektu jest obowiązkowe.

 

Na recepcji znajduje się termometr. Mogą Państwo poprosić o zmierzenie temperatury. Również, obsługa hotelowa może Państwa prosić o poddanie się czynności zmierzenia temperatury jeśli oceni, że jest taka potrzeba.

Znajdą tu Państwo również numery telefonu do stacji sanitarno-epidemiologicznej oraz służb medycznych.

W przypadku pojawienia się u Państwa objawów chorobowych prosimy nie wychodzić z pokoju i niezwłocznie skontaktować się telefonicznie z Recepcją.

Hotel posiada izolatkę, wyposażoną w środki ochrony indywidualnej i płyn dezynfekujący, w którym można czasowo odizolować osobę w przypadku stwierdzenia objawów chorobowych.

 

Przy recepcji może przebywać jedna osoba. Zalecamy płatność kartą.

 

W pomieszczeniach sanitarnohigienicznych zostały wywieszone instrukcje dot. mycia rak, zdejmowania i zakładania rękawiczek, zdejmowania i zakładania maseczki, a przy dozownikach z płynem do dezynfekcji – instrukcja prawidłowej dezynfekcji rąk.

 

Państwa pokój przed zameldowaniem został ozonowany, a wszystkie powierzchnię oczyszczone środkami dezynfekującymi i bakteriobójczymi. Pościel prana jest w temperaturze 60 stopni. Dla Państwa bezpieczeństwa usunęliśmy z pokoi narzuty oraz poduszki ozdobne.

Wprowadzony został również zakaz używania hotelowych suszarek nadmuchowych.

 

W czasie Państwa pobytu pokój sprzątany będzie jedynie na życzenie. Aby posprzątać Państwa pokój potrzebujemy dostępu na około 3H kiedy będzie on wolny aby nasi pracownicy mogli bezpiecznie wejść i go posprzątać.

Sprzątane będą tylko pokoje z wywieszką na drzwiach informującą o potrzebie posprzątania pokoju.

 

Śniadanie serwowane jest tylko do pokoi, od  pon. do pt. w godzinach 7-10 oraz w weekendy 7-11.  Wypełnione menu śniadaniowe pozostaw na recepcji.

 

Restauracja przyjmuje zamówienia tylko do pokoi w godzinach 12-21:30, natomiast bar lobby jest nieczynny.

 

Hotelowe SPA jest nieczynne.

 

W hotelu mogą przebywać jedynie osoby zameldowane. Obowiązuje zakaz odwiedzin.

Ograniczone zostały usługi, które zwiększają zagrożenie dla Gości oraz Personelu.

 

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14:00 i kończy o godzinie 12:00.

W obiekcie będą meldowane tylko osoby spełniające warunki rozporządzenia.

 

Obsługa Hotelu RED będzie Państwu wdzięczna za współpracę w przestrzeganiu niniejszego Regulaminu, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa w trakcie pobytu naszych Gości.

 

Dziękujemy za wybranie Hotelu RED***. Bezpieczeństwo Twoje i naszych Pracowników jest dla nas najważniejsze.